Oznámení občanům – uzavření místní komunikace MK7c a MK9c (pod lesem)
Aktualizace :
16.9.
Od 17.9. začne pokládka afaltu, která úplně uzavře obě komunikace. Průjezdné pro majitele přilehlých nemovitostí budou komunikace od 19.9. dopoledne. Poté budou probíhat dokončovací práce - úprava krajnic, kanalizačních vpustí a nájezdů k nemovitostem.
Od 5.9.dochází k frézování povrchu a umísťování kanalizačních vpustí, z tohoto důvodu je zákaz vjezdu vozidel do této lokality. Majitelé přilehlých nemovitostí vjezd povolen po dohodě se zhotovitelem oprav.
Komunikace ,,pod lesem“ budou od 11.srpna 2025 postupně uzavírány a to z důvodu celkové rekonstrukce.
Důvodem opravy je špatný technický stav těchto komunikací a to mj. v důsledku prudkých přívalových dešťových srážek, ke kterým došlo v červnu loňského roku.
Práce na celkové opravě provede firma EKOLOGICKÁ STAVEBNÍ Králův Dvůr s. r. o. Práce by měly být dokončeny nejpozději do 30.9.2025. O aktuálním průběhu akce budeme průběžně informovat .
V době kdy bude neprůjezdný rozestavěný úsek komunikací, bude s opatrností, po dohodě se stavbyvedoucím, povolen vjezd obyvatelům této lokality. V době pokládky finálního povrchu v trvání cca 2 dnů (přesné datum bude upřesněno) nebude možný vjezd žádných vozidel na nově položený povrch. Staveniště je možné objet po místních komunikacích.
Dbejte prosím během výstavby zvýšené opatrnosti a respektujte značení, pokud bude v místě použito. Věnujte taky zvýšenou pozornost dopravní situaci v této lokalitě a to především s ohledem na pohyb vozidel a mechanizace stavby.
Děkujeme vám za pochopení, toleranci a trpělivost. Obecní úřad Běštín